|

Další konspirace potvrzena! Po očkování se z lidí stávají zombíci!

Ano je to tak, když začalo hromadné očkování, tak kolovalo spousta konspirací a nepravd. Ovšem jedna nám utkvěla v paměti - ve vakcíně jsou speciální nano čipy, které nejsou vidět, a ty slouží jako 5G přijímač pro ovládání lidí, a postupem času, se z lidí stane naprogramovanej zombík!

Samozřejmě tomu nikdo nevěřil, ale už delší dobu pozoruju, že je to pravda a dlouhodobý plán!

Může za to Bill Gates? Nebo illumináti? To nevíme, ale rozhodně se to děje.

Jenom zkuste venku zpozornět. Ve dne, v noci, u nádraží, v parku.. Občas zahlednete některé z již vytvořených zombie. A pozor! Tito zombie jsou tak zmanipulovaný ovce, že se očkují sami, a to každý den!

Zkoušeli jsme na jednoho takového zombie promluvit, a dokonce mu změnili řeč! Když jsem se zeptal: "Dobrý den pane, chtěl bych se zeptat, co si to dáváte za vakcínu, Pfizer? Kolikátou dávku?" a tento produkt korporátů a zednářů řekl něco ve smyslu: "Hy hopýhy, hemáh ňáký hrobný?" Asi budoucí řeč těchto lidí. Obrázek níže ukáže záběry reálných zombí, abyste věděli, že nelžeme. Rozhodně o tom něco vím, protože jsem několikrát dohrál oba díly The Last of Us, a kurva poznám, kdo je clicker!

Náhoda? Nemyslim si!

Mějte se na pozoru a mějte se rádi.. a myjte se.

#vakcína #covid #pfizer #zombie #konspirace #illuminati #czecholada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

bookmarkcrossmenulistchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram