|

Piloti se porvali během letu!

Práce pilota není žádná sranda, hlavě co se výběru letušek týče.

A přesně takový problém nastal u letecké společnosti Air Fchancé, kde hlavní pilot Pierre Retardié napadl jeho kolegu Louise Prdéle, protože mu ohnul jeho oblíbenou letušku před cestou, a jí pak bolela kunda, a prostě se jí nechtělo do dalšího kola. Je to smutný příběh, ale Pierre to nenechal jen tak být, protože měl v kalhotech stan, jak na Tumoroulendu a vzlétnout a nesmočit, to prostě nejde. A tak řekl Louisovi: "Hele, buď mi přihoď nějakou letušku, nebo prostě voprcám tebe." Louis se jen usmál, ale najednou mu přilítla jedna pérofacka. "Ty zmrde, tě vybombim!" - i když se toto v letadle neříká, tak i takové hlášky cestující zaslechli přímo na palubě letadla.

Přímo během letu proběhla šarvátka, která způsobila rozruch mezi cestujícíma, jelikož to vypadalo na kurevský turbulence i přes příznivé počasí.

Dle svědků proběhlo: 2 pérofacky, 8 ran pěstí do obličeje, 2 rány do koulí, jeden kopanec do ruky, a pak pořádnej flákanec pro oba od letušky, protože to není žádná kurva.

No a to je vše, nic víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

bookmarkcrossmenulistchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram