|

Nová řada Stiffmeisteršéf

Letos začala nová řada, této realityšou. Zkráceně: porota hodnotí jídla amatérských kuchařů a jiných mamrdů. Krátké představení poroty:

Radovan Cash Párek (uprostřed) - Po skončení jeho reality show "Čůráčku vař!", které předcházela privátní show “Kašpárku kuř!” o které nic nevíme, měl co dělat s Michelinem, špatně to pochopil, a chtěl se co nejvíce přiblížit jeho maskotovi díky speciálně upravenému jídelníčku AKA sežer co můžeš, každopádně stát se michelinem něco stojí (nám taky stojí) a tak je to v jeho restauraci Shield, kde za jednu večeři budete muset prodat svoji čivavu, šlapat 7 dní od 21:00-6:00 a mít štěstí v casinu, jinak si zde nedáte ani vodu. Ale protože sme bohatí zmrdi, tak ceníme.

Honzik Ponožkář (vpravo) - má restauraci u Františka 1, kde si můžete dát kuře, kterému šoupnou jednu plzeň do prdele, a nám se to líbí. Dále má restauraci ”Kůl Honzika Ponožkáře”, co nabízí tam si domyslete. Nemá rád smažák, jako jeho kolega Zdena Pool Reich! Má rád víno, jídlo (ach spouustu jídla) a pěkný hodinky, no přidat k tomu 5g koxu a 3 striptérky, tak by mohl k nám do redakce.

Přemysl for8 (for eight pro dementy) AKA 48 (four-eight) (levý) - Říkal si, že motýle a příroda je na píču, tak se dal na dráhu fastfoodu, poté dostal přezdívku Přemysl ForHejt. Vždy, když si dávám číze, tak mi hraje v hlavě: mňam mňam mňam je to fresh, mám to rád. Každej je ke koupi nebo na prodej, a to je trustory bro. Prý je pozván do podcastu, kde bude propagouvat závodní jídelnu Eurest, ale pššt.

Ani letos nechybí exotika, silné příběhy, kde nezůstane oční dírka suchá, žraní červů, vaření hovna z prdele želvy, ostrá kritika, blowjoby pod stolem, litry semena na obličeji vybraných soutěžících... Na pohonění to není, ale rozhodně to zajímavé je. Budeme aktualizovat ohledně zajímavých novinek z real i ty šou StiffmeisterŠéf.

Čus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

bookmarkcrossmenulistchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram